Lex_Divina (lex_divina) wrote,
Lex_Divina
lex_divina

сравнительное языкознание

Если немецкий был создан для отдания приказов, английский — для занятий наукой, русский — для сочинения литературной классики, французский — для того, чтобы было на чем петь Милен, а латынь — чтобы студенты юрфаков не ощущали так явно свою фитопланктонность, то украинский язык стоило выдумать уже для того, чтобы писать объявления о пристройстве щенков и котят Вконтакте.

Принцеса – лагідна, дуже гарна, пухнаста, стерилізована, вакцинована, 2 роки

Прекрасні, розумні, грайливі кошенята шукають люблячих і відповідальних господарів. Вік - 1 місяць. Біленькі - хлопчики, чорні з білими плямками дівчатка.

Знайдено 8 цуценят.Місце їх перебування дуже небезпечне, адже близько до траси.Стать не відома, але думаю є і хлопчики і дівчатка.Якщо хтось бажає цуцика, або просто чимось допомогти, чи забрати когось на перетримку.2 фото мами, думаю цуцики пішли в неї і будуть приблизно такі самі.

Киця-дуже близький метис ангори Розкішна пухнаста шубка, красива лялькова мордочка,розовий носик, граційна,ніжна, тендітна тілобудова..Має надзвичайну шовковисту мягеньку шубку.Мілка любить гратися іграшками,як мале кошення.Вона ще молоденька киця,їй немає ще і року.Стерилізована.Чемно ходить в лоточок.

Була сьогодні в ЛКП Лев. Нічого не змінилось. Сидять нові пари сумних очей з вогниками надії на нове життя. Є навіть маленькі нові життя, які ще не здогадуються, що вони діти батьків жорстокої вуличної долі. Але це все можна змінити-прийти та забрати когось одного,змінивши при цьому весь світ для тієї маленької істотки.
Вони все ж чекають на диво!

Це ж що ні слово — то пісня.
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 10 comments