Lex_Divina (lex_divina) wrote,
Lex_Divina
lex_divina

сравнительное языкознание

Если немецкий был создан для отдания приказов, английский — для занятий наукой, русский — для сочинения литературной классики, французский — для того, чтобы было на чем петь Милен, а латынь — чтобы студенты юрфаков не ощущали так явно свою фитопланктонность, то украинский язык стоило выдумать уже для того, чтобы писать объявления о пристройстве щенков и котят Вконтакте.

Принцеса – лагідна, дуже гарна, пухнаста, стерилізована, вакцинована, 2 роки

Прекрасні, розумні, грайливі кошенята шукають люблячих і відповідальних господарів. Вік - 1 місяць. Біленькі - хлопчики, чорні з білими плямками дівчатка.

Знайдено 8 цуценят.Місце їх перебування дуже небезпечне, адже близько до траси.Стать не відома, але думаю є і хлопчики і дівчатка.Якщо хтось бажає цуцика, або просто чимось допомогти, чи забрати когось на перетримку.2 фото мами, думаю цуцики пішли в неї і будуть приблизно такі самі.

Киця-дуже близький метис ангори Розкішна пухнаста шубка, красива лялькова мордочка,розовий носик, граційна,ніжна, тендітна тілобудова..Має надзвичайну шовковисту мягеньку шубку.Мілка любить гратися іграшками,як мале кошення.Вона ще молоденька киця,їй немає ще і року.Стерилізована.Чемно ходить в лоточок.

Була сьогодні в ЛКП Лев. Нічого не змінилось. Сидять нові пари сумних очей з вогниками надії на нове життя. Є навіть маленькі нові життя, які ще не здогадуються, що вони діти батьків жорстокої вуличної долі. Але це все можна змінити-прийти та забрати когось одного,змінивши при цьому весь світ для тієї маленької істотки.
Вони все ж чекають на диво!

Це ж що ні слово — то пісня.
Subscribe

 • социальная ответственность

  Smart Money: Премьер Владимир Путин пообещал АвтоВАЗу беспрецедентную господдержку — 115 млрд руб., или почти $3,5 млрд. Это, может, и…

 • Служим России, служим закону

  Красноярская полиция защищает власть питерского клана воров и убийц: Красноярская полиция защищает детей Красноярского края:…

 • Лучшие из лучших

  Депутат петербургского Законодательного собрания от «Единой России» Андрей Васильев в ответ на предложение повысить пенсии участникам Великой…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments